Z przykrością pożegnaliśmy w 2020 roku „Rancho u Zapotocznego” i przenieśliśmy się na Kaszuby do Agroturystyki „Przystanek Alaska”. Dlaczego? Obóz potrzebował… więcej miejsca i przestrzeni, której nieco niestety brakowało w Łagówku po to, by móc robić warsztaty, szkolenia czy … rozstawić wielkie pole bitwy z goblinami:) Będziemy tęsknić za niesamowitymi, bukowymi wąwozami ale cóż, nie ma miejsc idealnych…

Dlatego trafiliśmy na Kaszuby, gdzie na 40 ha prywatnego terenu nie mamy ograniczeń organizacyjnych, dzięki czemu Camp może być naprawdę duży!

Po raz pierwszy też zaprosiliśmy do współpracy wykładowców, specjalistów, producentów łuków, aby razem stworzyć obóz, który nie tylko będzie pełnił funkcję wypoczynkową i rekreacyjną dla łuczników, ale też da im możliwość poznania nowych technik i umiejętności.

Jak było? No cóż, długo można o tym opowiadać, więc jeśli Cię to interesuje – wejdź na profil facebookowy campu https://www.facebook.com/Summer-Archery-Camp-852357308235307 – tam znajduje się pełna relacja z obozu. Było fantastycznie!

O programie obozu z 2020 roku więcej możecie dowiedzieć się z tego video:

Nocne polowanie na Gobliny w ramach turnieju Goblin Wars.