Regulamin Summer Archery Camp:

1. Nie bądź dupkiem. Wszyscy przyjeżdżamy się pobawić, postrzelać, i jeśli coś się nie do końca uda – pamiętaj, że chcielismy dobrze. Obóz to skomplikowane przedsięwzięcie:)

2. Uważaj na siebie i innych – zachowuj zasady bezpieczeństwa i nie ryzykuj!

3. Nie śmieć. Niedopałek to też jest śmieć.

4. Jak możesz – pomóż w organizacji na miejscu. Jeśli widzisz przewrócony cel – popraw. Jeśli coś jest nie tak – zgłoś organizatorowi, postaramy się naprawić.

5. Pamiętaj, że na naszych obozach obowiązuje zakaz puszczania muzyki z nośników na prąd. Umiesz grać? Zagraj. Nie umiesz? Też zagraj!

6. Śledź tablicę ogłoszeń obozowych – będą tam publikowane wydarzenia i dodatkowe informacje, takie jak np wyniki zawodów.

7. Jeśli do wydarzenia potrzebna jest karta punktowa – zabierz ją z pudełka przy tablicy ogłoszeń.

8. W razie niebezpiecznego wypadku, dzwoń od razu na pogotowie. Nie mamy medyka na obozie. Posiadamy jednak apteczkę, która znajdować się będzie przy domku organizatora.

9. Pilnuj siebie i innych, żeby nie było pijaństwa połączonego ze strzelaniem. To są wakacje, rozumiemy że chcecie napić się piwa. Wszystko jest dla ludzi, tylko na własną odpowiedzialność i nie przesadzać! Po strzelaniu można imprezować do woli.

10. Jeśli pogoda uniemożliwi przeprowadzenie wydarzeń czy turniejów – spróbujemy je przełożyć na inny dzień obozu.

11. Wniesiona opłata nie podlega zwrotom, ale jeśli z jakichś przyczyn od Ciebie niezależnych musisz np. wcześniej wyjechać, spróbuj porozmawiać, postaramy się rozwiązać ten problem.

12. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkolenia i warsztaty organizowane przez wykładowców.

Peace, love and archery!