Leather & Arrow to projekt, który powstał z pasji do tworzenia produktów wysokiej jakości, wykonywanych ręcznie z dbałością o każdy detal. W mojej pracowni powstają wyroby skórzane dopracowane w każdym szczególe – od doboru skóry, przez tłoczenie wzorów, farbowanie i wykończenie

Paweł: „Lubię tworzyć rzeczy oryginalne i użyteczne, co ma przełożenie również w tym, czym zajmuję się na co dzień – jestem krawcem. Kaletnictwo jest wypadkową moich dwóch pasji, czyli tworzenia i łucznictwa, z którym związany jestem już ok 10 lat. Historia jest prosta – potrzebowałem kilku łuczniczych gadżetów ze skóry, więc postanowiłem spróbować swoich sił w tym rzemiośle. Spodobało mi się, a skóra okazała się bardzo wdzięcznym i interesującym materiałem.”

Leather & Arrow serdecznie zaprasza na warsztaty z pracy w skórze dla początkujących, które odbędą się na Summer Archery Camp 2021. Podczas4h warsztatów uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawych informacji na temat pracy, narzędzi, chemii, metod wykańczania skór garbowanych roślinnie. Nasze warsztaty to niesamowita okazja, żeby przenieść się w czasie i poznać tajniki wymierających profesji takich jak rymarstwo czy kaletnictwo. Uczestnicy poznają również różne metody tłoczeń wzorów na skórze.

Czas trwania warsztatów to 4h.

Wszystkie materiały i narzędzia zapewnione, a własnoręcznie wykonany na zajęciach karwasz – zabieracie do domu.

Karwasz

Koszt uczestnictwa:    170 zł

Data:            17 sierpnia (środa)

Skórzany uchwyt/bidon na butelkę

Koszt uczestnictwa:    210 zł

Data:            18 sierpnia (czwartek) 

Kontakt:        p.krok@wp.pl

Nr telefonu:        504 893 439

Przy opłacie za warsztaty do końca kwietnia – zniżka 10%.

Paweł Krok