Leather & Arrow to projekt, który powstał z pasji do tworzenia produktów wysokiej jakości, wykonywanych ręcznie z dbałością o każdy detal. W mojej pracowni powstają wyroby skórzane dopracowane w każdym szczególe – od doboru skóry, przez tłoczenie wzorów, farbowanie i wykończenie

Paweł: „Lubię tworzyć rzeczy oryginalne i użyteczne, co ma przełożenie również w tym, czym zajmuję się na co dzień – jestem krawcem. Kaletnictwo jest wypadkową moich dwóch pasji, czyli tworzenia i łucznictwa, z którym związany jestem już ok 10 lat. Historia jest prosta – potrzebowałem kilku łuczniczych gadżetów ze skóry, więc postanowiłem spróbować swoich sił w tym rzemiośle. Spodobało mi się, a skóra okazała się bardzo wdzięcznym i interesującym materiałem.”

Leather & Arrow serdecznie zaprasza na warsztaty z pracy w skórze dla początkujących, które odbędą się na Summer Archery Camp 2021. Podczas4h warsztatów uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawych informacji na temat pracy, narzędzi, chemii, metod wykańczania skór garbowanych roślinnie. Nasze warsztaty to niesamowita okazja, żeby przenieść się w czasie i poznać tajniki wymierających profesji takich jak rymarstwo czy kaletnictwo. Uczestnicy poznają również różne metody tłoczeń wzorów na skórze.

Podczas tych wprowadzających warsztatów będziecie mieli okazje samodzielnie wykonać karwasz z wybranym tłoczeniem ( i zabrać go do domu) i jednocześnie przekonać się, jak fantastycznym i relaksującym zajęciem jest rękodzieło. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia.

Czas trwania warsztatów to 4h.

Kosz udziału w warsztatach: 120zl

Wszystkie materiały i narzędzia zapewnione, a własnoręcznie wykonany na zajęciach karwasz – zabieracie do domu.

Kontakt:

E-mail: p.krok@wp.pl

Tel: 504893439

Paweł Krok