Przyjeżdżając na obóz, pamiętaj, że:

Opłata dzienna za pobyt na obozie (60 zł dorośli, 30 zł osoby niepełnoletnie) upoważnia Cię do korzystania z celów łuczniczych, brania udziału w wydarzeniach obozowych oraz korzystania z atrakcji, turniejów czy wydarzeń. Opłata „obozowa” pozwala nam na organizację… obozu 🙂 i jest obowiązkowa jeśli chcesz korzystać z warsztatów czy szkoleń. Opłata pobierana jest przez Stowarzyszenie Centrum Łucznictwa Tradycyjnego, które kontynuuje działalność obozową naszego przyjaciela, Piotra Goneta, pomysłodawcy obozu. Jeśli planujesz przyjazd, możesz dokonać opłaty na konto:

Opłatę pobieramy tylko od osób strzelających lub osób, które biorą udział w warsztatach.
Opłata wynosi 60 zł za dzień pobytu dla osób dorosłych i 30 zł za dzień pobytu dla
młodzieży poniżej 18 lat.
Jeśli wniesiesz opłatę za obóz do końca kwietnia otrzymujesz 10% zniżki na obóz.


Opłatę za obóz należy wnieść do 31 lipca na konto:
Stowarzyszenie „Centrum Łucznictwa Tradycyjnego”
Pl. Wyzwolenia 1/8
51-004 Wrocław
Nr konta: 40 1140 2004 0000 3102 8216 0954
W tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko uczestnika oraz zakres dat, w których
będzie przebywał na obozie.

Noclegi opłacane są oddzielnie we własnym zakresie, czy to na Agroturystyce „Przystanek Alaska”, czy też w okolicy. Na terenie znajdują się dwa pola namiotowe oraz do wynajęcia są domki traperskie lub pokoje z łazienkami. Kontakt z agroturystyką wyłącznie przez e-mail lub przez FB (słaby zasięg sieci). Aktualny cennik noclegów można znaleźć na stronie http://www.alaska.sundar.pl/index1.html

Warsztaty i szkolenia również podlegają osobnej opłacie i często wymagają wcześniejszej rejestracji u prowadzących. Jeśli chcesz z nich skorzystać, skontaktuj się bezpośrednio z prowadzącym. Liczba miejsc na wszystkich warsztatach jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisaniem się!

Wyżywienie pozostaje we własnym zakresie. Na agroturystyce funkcjonuje niewielki sklepik, w którym można zaopatrzyć się w podstawowe produkty (jak np jajka, czy piwo :)), do dyspozycji gości Przystanku Alaska oddane są dwie kuchnie. Co wieczór tradycją obozową jest wspólne gotowanie w kociołku nad ogniskiem, więc jeśli chcesz, możesz w tym brać udział.

W razie pytań – pisz proszę na summerarcherycamp.clt@gmail.com