Summer Archery Camp odbywa się na terenie Agroturystyki „Przystanek Alaska”.

Jest to piękne miejsce, w klimacie serialu „Przystanek Alaska”, nad jeziorem Kamieniczno. Prywatny, odosobniony teren o powierzchni 40 ha skrywa urokliwe zabudowania Przystanku. Położony nad ustronnym, krystalicznie czystym jeziorem teren to łąki i lasy, pozwalające na organizację każdego strzelania jakie sobie wymarzymy.

Do dyspozycji obozowiczów są dwie kuchnie, prysznice, toalety, a także możliwość zrobienia prania czy drobnych zakupów – funkcjonuje tam sklepik z ofertą najpotrzebniejszych produktów. Istnieje też możliwość zamówienia wyżywienia z pobliskiego baru, a także wykupienia miejsca w kuchni zarówno w zamykanych szafkach, jak i w lodówce, co pozwala trzymać żywność w doskonałych warunkach i w wygodny sposób przyrządzać sobie jedzenie.

Agroturystyka dysponuje szeregiem zadaszonych miejsc, z „U Hollinga” na czele – dużą, na ok. 50 osób salą na poddaszu z kominkiem. Funkcjonuje tu mała sala kinowa, jest boisko do siatkówki, świetnie zagospodarowana przestrzeń do wypoczynku. To oczywiście nie wyczerpuje oferty, którą znajdziecie na stronie http://alaska.sundar.pl/index1.html

Ofertę noclegową Przystanku stanowi pole namiotowe, a także miejsca w 4 osobowych pokojach w domkach traperskich – łącznie 56 miejsc – (łóżko z materacem, prąd). Dla najbardziej wymagających istnieje możliwość wynajęcia pokoi z łazienkami (lecz jest ich bardzo niewiele).

Przystanek Alaska położony jest na Kaszubach, w malowniczej okolicy, 2h jazdy od Gdańska.