Piotr Gonet, wielokrotny Mistrz Polski w łucznictwie tradycyjnym i 3D, na co dzień trener w Centrum Łucznictwa Tradycyjnego we Wrocławiu i twórca kanału youtubowego „Akademia Łuku Piotra Goneta” https://www.youtube.com/channel/UCoB1oHyOirW6GXnBLpXrJJg , organizator Summer Archery Camp zaprasza na zajęcia Akademii Łuku dla Zaawansowanych.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających własny sprzęt łuczniczy, już strzelających. Celem Akademii jest poprawa wyników łuczniczych poprzez analizę i korektę błędów na podstawie analizy video. Zadane podczas zajęć ćwiczenia, wprowadzone zmiany w technice należy na własną rękę przećwiczyć w ciągu pobytu na obozie.

Akademia jest także skierowana do tych, którzy chcieliby poprawić swoje wyniki zawodnicze. Podczas zajęć Piotr chętnie dzieli się doświadczeniem, zdobytym podczas swojej już 9 letniej pracy trenerskiej, oraz tym zdobytym podczas wyjazdów na zawody krajowe i zagraniczne. Pracę Piotra najlepiej widać w jego uczniach – z których wielu z powodzeniem startuje i osiąga świetne wyniki łucznicze (Złoty medal na Conquest Cup w Turcji – kat. kobiet, Mistrz Polski w Łucznictwie Tradycyjnym – hunter, drużynowo 2 x złoto i raz brąz Mistrzostw Polski w strzelaniu całodobowym i wiele innych).

Zajęcia odbywają się 2h dziennie przez 3 dni.

Koszt uczestnictwa: 300 zł

Kontakt:

E-mail: rejestracja.clt@gmail.com

Tel: 600 280 010